Registrace a členský příspěvek 2017

Vážení členové a rodiče,

prosíme o uhrazení členského příspěvku a registrace pro rok 2017. Radou schválená celková částka činí:

Skauti a vlčata – 1000,-

Roveři – 500,-

Oldskauti a činovníci min. 500,- maximální není vymezena

Uvedenou částku zašlete co nejdříve na účet střediska 115-3472410247/0100  (nejpozději do 13.1.) do textu uveďte REG+Č. P. 2017 a jméno člena

nebo odevzdejte vedoucímu oddílu proti řádnému příjmovému dokladu.

Oficiální registrační poplatek ,který se zasílá nadřízeným jednotkám Junáku je 285,-(včetně časopisu) za člena. Zbytek je členský příspěvek pro středisko, ze kterého se hradí náklady na provoz klubovny, nákupy všeho co je spojené s oddílovou činností, vykrytí spoluúčasti dotací, vzdělávání činovníků aj.

Dále bychom Vás chtěli poprosit o pomoc.

Dotace na provoz a členské příspěvky tvoří pouze menší část obnosu potřebného pro udržení stability a funkčnosti našeho střediska. Nemluvě o investicích do potřebného vybavení nebo oprav klubovny.  Za tímto účelem oslovujeme sponzory z Bruntálu a okolí.

Budeme moc rádi za jakékoli doporučení nebo přimluvení se u podnikatelů či majitelů firem ve Vaši blízkosti. Sponzorské dary pro junák je možné odečíst od daňového základu.

Věříme, že se nám podaří získat dostatek prostředků, abychom mohli bezproblémově a řádně vézt skautskou výchovu a co nejvíce zpestřit zážitky Vašich dětí.

Děkujeme za pomoc

S přáním všeho dobrého v roce 2017